31 травня 2021 року на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука» Президент України підписав Указ № 217/2021 «Питання проекту «Президентський університет».

Президентський університет має стати сучасним інноваційним освітнім та науковим центром з підготовки лідерів, які володітимуть якісними прикладними знаннями, лідерськими навичками. Його випускники будуть задіяні у стратегічних галузях розвитку держави та готові до сучасних викликів.

Освітній простір охоплюватиме напрями та спеціальності, які відносяться до професії майбутнього або створюють шосту хвилю технологічного устрою. 

В основу Президентського університету закладено три «П»: Personality (індивiдуальнiсть); Profession (професіоналізм); Progress (здатність до стратегічного розвитку). На цих складових будуть ґрунтуватись вступні тестування, вони забезпечать розвиток професійних навичок. 

Організація освітнього процесу передбачається за всіма напрямами: бакалавр, магістр, МВА, МВІ, PHD.

Освітні напрями університету:
– інформаційні технології;  
– кібербезпека та штучний інтелект;
– нанотехнології;
– аерокосмічні технології;
– біотехнології та науки про здоров’я;
– енергетичні технології;
– глобалізація та міжнародні комунікації.

Розвиток особистості базуватиметься на наступних ключових темах: компетентність (технічна і поведінкова); комунікативні навички; професійні навички; мотивація до розвитку (наставництво).

Особливістю університету для студентів та викладачів стане: соціальний пакет, безкоштовне навчання, соцстрахування та гарантоване працевлаштування випускників університету в провідних державних компаніях, дослідницьких та наукових установах, центральних органах влади тощо.

До викладання в університеті залучатимуть найкращих українських фахівців, іноземних викладачів та експертів і застосовуватимуться найсучасніші методики викладання (ключовий принцип: 30% теорії та 70% практики). 

Детальніше: https://bit.ly/3uHAZfn  

2021-05-31

ФОТО: Форум «Україна 30»

Концепція президентського університету
Поширити