Визначено переможців конкурсу стартапів Sсience&Business Demo Day. Ними стали: стартапи S.Lab із створення біорозкладного пакування пластику та пінопласту (перше місце), Rocketry Agency з розробки суборбітальних дослідницьких ракет (друге місце) та проєкт створення першого розумного генератору антисептика SANI, який перетворює воду на екологічний санітайзер (третє місце).

Під час демонстраційного дня, що відбувся у межах буткемп-програми Science&Business StartupBootcamp було презентовано 11 інноваційних проєктів наукового спрямування. Команди-учасники у фінальному пітчингу представили журі проєкти з ракето- та літакобудування, прикладної екології, енергозберігаючих технологій і інших наукоємних галузей. Переможці отримали нові можливості для подальшого розвитку проєктів.

Sсience&Business Demo Day покликаний сприяти поєднанню наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа для пошуку інноваційних рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій, промоції вебплатформи взаємодії суб’єктів інноваційного процесу «Наука і бізнес».

Програма Science&Business StartupBootcamp  започаткована Міністерством освіти і науки України в партнерстві з Українським фондом стартапів. Партнерами заходу виступили Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Посольство Франції в Україні, ISE Accelerator, YEP!, Startup School Online, Startup Grind Kiev, Baltic Sandbox Accelerator, SoftServe, Власна Справа, Polish-Ukrainian Startup Bridge, ДТЕК, UNIT, Noosphere.

Детальніше: https://bit.ly/3e9XJ1V, https://usf.com.ua/ssience-business-demo-day/ 

2021-12-20

Фото: скріншот

Переможці конкурсу стартапів Sсience&Business Demo Day
Поширити