Компанія Elsevier надала українським фахівцям у галузі медицини безкоштовний доступ до електронних платформ наукової інформації медичних ресурсів ClinicalKey, Complete Anatomy та Osmosis.

ClinicalKey являє собою ресурс клінічних знань, який підтримує медичних працівників і студентів, надаючи легкодоступну доказову інформацію для різних спеціальностей, дозволяє нарощувати фундаментальні знання та покращувати клінічну практику. Ресурс містить провідні повнотекстові довідники та журнали, інформацію про ліки, відео, практичні рекомендації, клінічні калькулятори тощо.

Complete Anatomy – найбільш досконала у світі платформа 3D анатомії. Вона використовується для навчання анатомії, надає викладачам унікальні засоби освіти та використовується клініцистами по всьому світу для дослідження стану пацієнтів і поглиблення розуміння складних анатомічних структур.

Освітня платформа Osmosis надає мільйонам практикуючих і майбутніх лікарів і особам, які доглядають за пацієнтами, найкращий досвід у навчанні. Будучи першовідкривачем технологій освіти в галузі охорони здоров’я, Osmosis виходить за рамки підручників і лекцій, пропонуючи освітній відеоконтент, який є простим, захоплюючим та інформативним. Osmosis має бібліотеку з понад 2 тис. відео, що охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, з відповідними запитаннями, картками та поясненнями.

Україномовний розділ «Медична підтримка України» спеціально створено для забезпечення зручного доступу українських користувачів до цих ресурсів. У ньому опубліковано інформацію про зазначені бази даних і інструкції щодо отримання доступу. Подаються довідкові матеріали та навчальні відео про можливості використання інформаційних ресурсів у науковій діяльності та навчанні, для потреб лікування пацієнтів. Фахівці Elsevier підготували простий і зручний алгоритм доступу та надають підтримку користувачам у разі виникнення проблем із його налаштуванням.

Детальніше: https://bit.ly/3KKwBod, https://www.osmosis.org/, https://3d4medical.com/, https://www.clinicalkey.com/#!/, https://bit.ly/3q7MtsZ

2022-03-14

Фото: МОН

Доступ до медичних ресурсів ELSEVIER
Поширити