CORDIS  – інформаційна служба Товариства з досліджень і розробок є основним джерелом інформації Європейської комісії щодо проектів, які фінансуються відповідно до рамкових програм ЄС з досліджень та інновацій (FP1 до Horizon 2020).

Місія CORDIS полягає в тому, щоб донести результати досліджень до професіоналів, стимулювати відкриту науку, створювати інноваційні продукти та послуги, стимулювати європейський розвиток.

CORDIS має багатий і структурований загальнодоступний репозиторій з усією інформацією про проект, що зберігається у Європейській комісії, – інформаційні бюлетені проекту, відомості про учасників, звіти, отримані результати та посилання на публікації відкритого доступу.

CORDIS також випускає свої власні публікації та статті, щоб було легше знаходити релевантні результати. Друковані видання підготовлені англійською мовою, а електронні доступні також французькою, німецькою, італійською, польською та іспанською мовами.

CORDIS управляється Відділом публікацій Європейського Союзу за дорученням Генерального директорату з досліджень та інновацій, виконавчих агентств і спільних підприємств Європейської комісії за підтримки спеціалізованих підрядників, що надають редакторські, інформаційні та інші послуги.

CORDIS є важливою складовою стратегії Європейської Комісії з розповсюдження та використання результатів досліджень.

Детальніше: https://cordis.europa.eu

2019-11-05

CORDIS – корисне джерело інформації про інноваційні проекти ЄС
Share