D:\  ДЕЛАЮ 2020\! Насте 20191202\! Нов 202000319\coronavirus-49.jpg

Міжнародний фонд «Відродження» відновлює ініціативу  з підтримки громадських ініціатив щодо взаємодопомоги під час епідемії коронавірусу в Україні. Проекти мають стосуватися попередження поширення, а також подолання та пом’якшення наслідків епідемії коронавірусу в Україні через інформування, координацію, забезпечення базових потреб, горизонтальну самоорганізацію людей заради взаємодопомоги. 

Середня вартість проектів – 50 тисяч гривень, проте Фонд розгляне усі подані ініціативи незалежно від їх масштабності. Перевага надаватиметься ініціативам, які вже знаходяться у реалізації, тим, які включають елементи краудфандингу, волонтерства (безоплатної праці), залучення широкого кола людей, стимулювання низової громадської участі, підтримки соціального підприємництва.

Поданий проект має відповідати наступним критеріям: стосуватись швидкого реагування на виклики, пов’язані з пандемією COVID-19; мати чітко визначену цільову групу; мати чіткі цілі, які можна досягти у визначений термін  пропонованими діями із урахуванням визначених потреб у ресурсах.

Заявки приймаються на постійній основі та розглядаються у порядку надходження від однієї до п’яти діб (у залежності від поточної кількості заявок). Отже, у даному конкурсі немає граничних термінів та фіксованих дат прийняття рішень.

Детальніше: https://bit.ly/2Ww6GL2, https://bit.ly/2xaLFeo 

2020-03-20

Конкурс грантів для подолання COVID-19
Share