Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Ужгородський національний університет, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України та Київський академічний університет започаткували серію конкурсів для підвищення інтересу до науки та популяризації окремих наукових напрямів серед молоді.

Розвиток науки і технологій – один із ключових чинників економічного і соціального розвитку сучасних держав. Для цього необхідна підтримка та заохочення молоді до окремих наукових напрямів.

Перший конкурс з популяризації науки серед молоді відбудеться з 25 квітня по 8 травня цього року і буде стосуватися відомої проблеми комівояжера. Рішення учасників будуть перевірені на різних наборах тестів. За кожен тест учасник отримає певну кількість балів, яка залежатиме від співвідношення відповіді його програми та оптимального рішення. Переможцями стануть ті, хто набере найбільшу кількість балів. При однаковій кількості балів переможцем стане той, чия програма буде виконуватися швидше. 

Переможці конкурсу отримають грошові призи:  за перше місце – 5 тис. грн, за другий – 3 тис. грн, за третю – 2 тис. грн.

Змагання буде проводитись на відомому українському інтернет-порталі Eolymp. 

Детальніше: https://bit.ly/3K6VQR2, https://bit.ly/3LujtEN, https://bit.ly/3OCNMLm, http://salesman.eolymp.io.

2022-04-22

Фото: організатори

Популяризація науки серед молоді
Share