Проєкт «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» опублікував перелік корисних інструментів онлайн навчання з відповідними короткими коментарями для кожного з них. 

Зокрема, у матеріалі, який являє собою переклад статті «50 Distance Learning Icebreakers & Games», йдеться про Peardeck, Wordwall, Baamboozle Games, Breakout EDU, Go Noodle, Kahoot Quiz, Gimkit, Flipgrid, Seesaw, Edpuzzle.

Peardeck – інструмент, що дозволяє оживити презентації за допомогою інтерактивних опитувань, створювати слайди, які пропонують учням малювати, виконувати вибір, визначати аспект слайду за допомогою рухомих пересувних елементів. Викладач може отримати миттєвий відгук учнів, а учні можуть стежити за ходом опитування на власних пристроях, що збільшує їх зацікавленість. Безоплатна версія PearDeck надає доступ до стандартних слайдів з питаннями.

Wordwall являє собою багатофункціональний інструмент для створення як інтерактивних, так і друкованих матеріалів. Більшість шаблонів доступні у двох версіях. Інтерактивні вправи відтворюються на будь-якому пристрої, який має доступ до інтернету. На платформі є безліч можливостей для створення навчальних вікторин, вправ та ігор. 

Baamboozle Games – ігри, які підходять для використанння на STEM-уроках – для огляду пройденого матеріалу та перевірки засвоєних знань.

Breakout EDU – це бібліотека ігор на різноманітні навчальні теми – від мистецтва до інформатики. Ігри допомагають розвивати критичне та творче мислення, комунікаційні навички та навички роботи у команді. Грати можна самостійно або об’єднувати учнів у команди.

Go Noodle – танцювальна перерва під час навчання, відеонабір танцювальних рухів, які створені експертами.

Kahoot Quiz – ресурс для створення інтерактивних вікторин, які можна проводити під час онлайн-уроку. Запитання відображаються на спільному екрані, а учні відповідають, використовуючи свої гаджети.

Gimkit – гейміфіковані онлайн-тести, у яких правильна відповідь оцінюється за допомогою віртуальних грошей.

Flipgrid – платформа, що дозволяє оживити дискусії: учні записують короткі відеовідповіді на питання, з яких формується тематична онлайн-дошка; 

Seesaw – платформа із великою палітрою інструментів (малювання, нотатки, колаж, відео) для представлення знань у найбільш зручний для учнів спосіб.

Edpuzzle – платформа для створення відео-уроків та відслідковування їх перегляду учнями, де можна збирати коментарі, питання до відео, персоналізувати їх відповідно до мети уроку.

Детальніше: https://bit.ly/2Ocb4gI,  https://bit.ly/3derltYhttps://www.peardeck.com/, https://wordwall.net/uk, https://www.baamboozle.com/games, https://www.breakoutedu.com/, https://www.gonoodle.com/, https://kahoot.com/, https://www.gimkit.com/product/live, https://info.flipgrid.com/, https://web.seesaw.me/, https://edpuzzle.com/ 

2021-03-31

Фото: AcademIQ

Інструменти онлайн навчання
Поширити