29 листопада 2023 року відбудеться обговорення ключових положень нового Порядку державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються майнових прав на твір.

Порядок затверджено наказом Міністерства економіки України від 16 серпня 2023 року № 11319 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 9 жовтня 2023 року за № 1760/40816), який набрав чинності з 24 листопада 2023 року. Порядок визначає процедуру подання та розгляду заявок на державну реєстрацію права автора на твір і заявок на державну реєстрацію договору, що стосується права автора на твір (далі – реєстрація), унесення відомостей про реєстрацію авторського права на твір або про реєстрацію договору, що стосується майнових прав на твір, до Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір і Державного реєстру договорів, що стосуються права автора на твір (далі – державні реєстри), видачі свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір, прийняття рішень про реєстрацію договорів, що стосуються майнових прав на твір, публікації відомостей про реєстрацію. Наказом також затверджені нові форми заяв на державну реєстрацію. Зокрема, на сайті ІР офісу у розділі «Заявникам» підрозділі «Авторське право» розміщені: нові форми заяв на реєстрацію авторського права і договорів; зразки їх заповнення; загальна інформація стосовно державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються майнових прав на твір. З набранням чинності наказу Міністерства економіки України, ІР офіс відновлює розгляд заявок на державну реєстрацію авторського права і договорів, які стосуються майнових прав на твір.

Детальніше: https://is.gd/CJ73ZM, https://ukrpatent.org/uk, https://is.gd/tUG2ii, https://is.gd/4pdCJG, https://is.gd/wxJhbq, https://is.gd/YwKjv6

Фото: ІР офіс

#НРАТ_Усі_новини #НРАТ_Науковцям_обговорення #НРАТ_Освітянам_обговорення #НРАТ_Інноваторам_обговорення

ОБГОВОРЕННЯ НОВОГО ПОРЯДКУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АВТОРСЬКОГО ПРАВА
2023-11-27
Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *