Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO) представляє розроблений АІ-інструмент для розгляду заявок на торгові марки.

Вперше запроваджено механізм порівняння товарів і послуг на основі штучного інтелекту в сфері рішень щодо відносних підстав відмови в наданні правової охорони. У січні 2022 року були організовані декілька навчальних сесій, під час яких експерти профільних підрозділів відомства отримали можливість попередньо випробувати новий інструмент. Подальше вдосконалення інструменту відбувалось на основі отриманих позитивних відгуків.

Його основу складає алгоритм, створений для оцінювання визначеної пари товарів або послуг. Він дозволяє зробити прогноз на основі порівняння історичних даних, отриманих з 420 тис. відомих пар. Найближчі семантично релевантні збіги визначаються за допомогою Similarity Tool.

Під час розгляду та складання рішень результати пошуку, кількість яких перевищує отриману за допомогою попередньої технології, стають доступними фахівцям EUIPO. Нова система розширює допомогу експертам, надаючи відповідні аргументи з попередніх рішень.

Запровадження АІ-інструменту відбувається при збереженні ключової ролі людського фактору. Доведено також успішність використання засобів штучного інтелекту для оптимізації робочих процесів.

Детальніше: https://bit.ly/3rvOi3Y

2022-04-15

Фото: EUIPO

АІ-інструмент для розгляду заявок на ТМ
Share