ОЕСР: СПІВРОБІТНИЦТВО З МЕТОЮ РОЗВИТКУ
Організація економічного співробітництва та розвитку оприлюднила книгу «Профілі співробітництва з метою розвитку».
Search results found:
posts - 5359
pages - 536
Організація економічного співробітництва та розвитку оприлюднила книгу «Профілі співробітництва з метою розвитку».
Міжнародний академічний видавець Elsevier та консорціум DEAL, який представляє німецькі дослідницькі інститути, домовились про контракт на публікацію та читання, який дозволяє дослідникам установ-учасників публікуватись у відкритому доступі у понад 2,5 тис.
Організація економічного співробітництва та розвитку оприлюднила звіт «Онлайн-звіт про перевірку безпеки продукції» із серії «Документи ОЕСР з цифрової економіки».
У ньому зазначається, що двадцять одна країна ОЕСР та країни-партнери взяли участь у перевірці безпеки онлайн-продуктів для виявлення ступеня їх доступності для продажу в інтернеті, незважаючи на те, що їх продаж було заборонено, товари відкликані або мали неналежне маркування, не відповідали стандартам безпеки. Дослідження узагальнює отримані у 2015 та 2021 роках результати вивчення питань безпечності продукції в мережі інтернет. Було встановлено, що стрімкий розвиток електронної комерції, суттєво прискорений пандемією COVID-19, створює численні проблеми у галузі безпеки. Небезпечні продукти легко продаються у мережі, перетинаючи державні кордони, а середній рівень невідповідності (або потенційної невідповідності) стандартам і місцевим законам про безпеку продукції залишається надто високим – 79%. Інтернет-магазинам та іншим ритейлерам потрібно підвищити здатність виявляти та видаляти небезпечні товари, а органам захисту прав споживачів підсилити роботу для запобігання недотриманню стандартів і вимог. Звіт підготовлений Австралійською комісією з конкуренції, Комісією із захисту прав споживачів, Корейським органом із захисту прав споживачів та схвалений на засіданні Комітету зі споживчої політики ОЕСР.
Детальніше: https://is.gd/mjNOMw, https://is.gd/JvtsDM, https://doi.org/10.1787/c1faa51e-en
Фото: скріншот
#НРАТ_Усі_новини #НРАТ_OECD
Міністерством освіти і науки України 5 вересня 2023 року оприлюднено повідомлення про захист на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора наук.
У липні 2023 року стартував проєкт «Кембриджська ініціатива відкритого фінансування», яка має на меті усунення бар’єрів для наукових публікацій у відкритому доступі для науковців із країн з низьким та середнім рівнем доходів.
На сайті Times Higher Education опублікована стаття Джима Метсона «Як виглядає система наукових досліджень XXI століття?».
Національний банк України презентував освітній cайт з фінансової грамотності «Гаразд».
Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй 25 серпня 2023 року проголосила 2024-2033 роки Міжнародним десятиліттям науки для сталого розвитку.
Литовська дослідницька рада оголосила конкурс проєктів для досліджень молодих вчених, зокрема тих, хто нещодавно отримав ступінь доктора філософії (постдоків) для розвитку системи стажування молодих вчених після закінчення аспірантури та підвищення наукової кваліфікації стажерів.
На сайті Times Higher Education опублікована стаття групи авторів «На шляху до 2035 року: погляд на університетську освіту в майбутньому».