Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Prometheus – найбільша платформа онлайн-освіти в Україні оголосила про збір коштів (краудфандінг), які будуть спрямовані на професійне дублювання українською онлайн-курсів провідних університетів світу, створення нових безкоштовних курсів власного виробництва та розширення технічної спроможності платформи.

Наразі на Prometheus зареєстровано понад 1,5 млн. користувачів, які мають змогу навчатися на понад 200 безкоштовних онлайн-курсах. Лише у 2020 році слухачам було видано 500 тис. безкоштовних сертифікатів. 

У 2021 році планується:
– професійно продублювали українською та запустити на Prometheus низку онлайн-курсів провідних університетів світу, зокрема – продовження легендарної серії курсів Гарвардського університету CS50 «Основи штучного інтелекту на Python», курс «Вступ до Linux» від Linux Foundation та інші;
– забезпечити запуск нових безкоштовних курсів власного виробництва, серед яких – курс «Підприємництво» від засновників і топ-менеджерів найбільших українських компаній, «Інформаційна гігієна» від ініціативи «Як не стати овочем», «Персональні фінанси» Любомира Остапіва, низку нових курсів з IT, бізнесу та персонального розвитку;
– розширити команду власних технічних спеціалістів, аби не лише забезпечувати безкоштовний доступ до 200+ курсів Prometheus, а й продовжити швидкий технічний розвиток платформи.

Детальніше: https://bit.ly/2TvN4YA

2021-07-22

Фото: Скріншот

Prometheus запускає краудфандинг
Share