Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій оприлюднив актуалізовані списки безоплатних баз даних патентної документації та непатентної літератури, які використовуються при проведенні патентно-інформаційних досліджень.

Оновлено перелік баз даних об’єктів промислової власності зарубіжних патентних відомств, до яких надається безоплатний доступ в мережі інтернет з посиланнями на зарубіжні пошукові системи щодо об’єктів промислової власності, офіційні патентні бюлетені, пошукові портали, онлайн-сервіси. Також оновлено перелік науково-технічних баз даних та довідкових ресурсів, що включає посилання на політематичні бази даних та пошукові системи і тематичні ресурси у галузі медицини, біології, хімії, фізики, екології, комп’ютерних технологій, сільського господарства, інженерії. Корисним для зацікавлених користувачів буде і перелік загальнодоступних інформаційних ресурсів патентної документації (безкоштовний доступ до багатомільйонної бази патентів і патентних заявок багатьох країн світу) та адреси вебсайтів  національних відомств інтелектуальної власності й міжнародних організацій.

Детальніше: http://surl.li/jsxpnl, http://surl.li/zjdkmy, http://surl.li/jdaetl, http://surl.li/ltqbwa, http://surl.li/vlvhvy

Фото: ІР офіс

#НРАТ_Усі_новини #НРАТ_ВідкритіДані #НРАТ_Науковцям_новини #НРАТ_Освітянам_новини #НРАТ_Інноваторам_новини

АКТУАЛІЗОВАНО СПИСКИ БЕЗОПЛАТНИХ БАЗ ДАНИХ ПАТЕНТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА НЕПАТЕНТНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
2024-07-10
Share